CEREMONIE POGRZEBOWE

Ceremonie pogrzebowe

Przygotowujemy i przeprowadzamy ceremonie pogrzebowe. Usługi świadczymy na terenie całego Dolnego Śląska, stopniowo rozszerzając ja na całą Polskę.  Dokładamy wszelkich starań, aby pełniona przez nas posługa była wykonana z należytym szacunkiem dla osoby zmarłej, rodziny i wszystkich uczestników pogrzebu. Naszymi klientami są osoby prywatne, instytucje religijne, państwowe i samorządowe.

Pracownicy naszej firmy pogrzebowej zapoznają Państwa ze wszystkimi szczegółami proceduralnymi, pomogą przeprowadzić przez wszystkie etapy formalności i przygotowań do pochówku. Respektujemy wszelkie sugestie odnośnie przygotowania ciała i samego przebiegu ceremonii, w zależności od uczuć, przekonań i wyznań religijnych. Posiadamy doświadczenie i niezbędną wiedzę o obrządkach chrześcijańskich, prawosławnych oraz świeckich.

Po uprzedniej rozmowie i zapoznaniu się z Państwa sytuacją obsługa pomoże w wyborze trumny lub urny, wydrukuje nekrologi oraz przygotuje tabliczkę pogrzebową, informując przy tym o kosztach wynikających z przeprowadzonej usługi. Następnie sporządzi pełne dokumentacje wymagane w Urzędach Stanu Cywilnego oraz w instytucjach ubezpieczeniowych: ZUS, KRUS, MSW i WBE.

 

Warto pamiętać, że pracownik może zapytać o:

  • kartę zgonu lub akt zgonu,
  • dowód osobisty osoby zmarłej,
  • dowód osobisty małżonka osoby zmarłej,
  • datę i miejsce zawarcia ślubu cywilnego w przypadku żyjącego małżonka osoby zmarłej,
  • legitymację emeryta lub rencisty, oświadczenie z pracy o odprowadzaniu składek emerytalno-rentowych osoby zmarłej lub członka najbliższej rodziny,
  • odzież zmarłego.

 

 

CEREMONIE POGRZEBOWE

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
pod nr tel. +48 601 916 666 lub +48 698 650 650

Zapewniamy całodobowy kontakt z pracownikami naszego zakładu.