O FIRMIE

Organizacja pogrzebów Wrocław

Dolnośląski Zakład Pogrzebowy „Firma Jaśnikowski” swoje fundamenty opiera na blisko 30 letnim doświadczeniu w prowadzeniu działalności w branży pogrzebowej. Od momentu założenia firmy staramy się podnosić standardy oferowanych usług. Wciąż poszerzamy nasze kwalifikacje, tak by cały czas szczycić się wysokim poziomem zaufania naszych klientów krajowych i zagranicznych.

Ceremonia pogrzebowa

Jako firma pogrzebowa kładziemy silny nacisk na przeprowadzenie godnych i uroczystych ceremonii pogrzebowych http://www.pogrzebywroclaw.pl/ceremonie-pogrzebowe/. Organizujemy ceremonię pogrzebową w pełni oddając cześć Zmarłemu i jego Rodzinie. Rygorystycznie respektujemy uczucia religijne uczestników pogrzebu. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową pomoc w przygotowaniach pochówku od strony merytorycznej i praktycznej.

Dolnośląski Zakład Pogrzebowy

Organizacja pogrzebu

Na wrocławskim rynku pojawiliśmy się w kwietniu 2014 roku. W naszym biurze przy ul. Traugutta można liczyć na fachową i profesjonalną obsługę, która pomoże w organizacji pogrzebu. Kompleksowo przygotowujemy zmarłego do ostatniego pożegnania z rodziną oraz proponujemy wszystkie inne usługi związane z pogrzebem. Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom, indywidualnie podchodząc do każdego z naszych Klientów. Przejmujemy obowiązek załatwienia wszelkich formalności pogrzebowych, zapewniając tym samym spokój i możliwość skupienia się wokół samej ceremonii.

cji.

Dolnośląski Zakład Pogrzebowy

Przewóz zmarłych

Posiadamy specjalistyczną flotę pojazdów marki Mercedes, spełniających krajowe i międzynarodowe wymagania przewozu zmarłych. Możemy poszczycić się posiadaniem najnowszego modelu limuzyny pogrzebowej marki Kuhlmann Cars, która jest jedynym takim pojazdem na terenie Dolnego Śląska.

Dolnośląski Zakład Pogrzebowy
Dolnośląski Zakład Pogrzebowy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
pod nr tel. +48 601 916 666 lub +48 698 650 650

Zapewniamy całodobowy kontakt z pracownikami naszego zakładu.