TRANSPORT ZMARŁYCH

Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, związanego z transportem osoby zmarłej z miejsca zgonu do miejsca planowanego pochówku w Polsce. Realizujemy również usługę międzynarodowego transportu zmarłych.

Biorąc pod uwagę, że znaleźli się Państwo w szczególnie trudnej i ciężkiej sytuacji, deklarujemy pomoc przy dopełnieniu wszystkich formalności w publicznych instytucjach i pozyskaniu niezbędnych zezwoleń związanych z tymi czynnościami. Oferujemy tłumaczenie aktów zgonu i innych wymaganych dokumentów, konsularne przepustki, odprawy graniczne, upoważnienia itp. Stała współpraca z Konsulatami RP na całym świecie pozwala nam na sprawne działanie i zminimalizowanie okresu oczekiwania na zrealizowanie usługi przewozu międzynarodowego zmarłych.

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY
Możemy Państwa zapewnić o dokładności i staranności wykonania powierzonym nam obowiązków. Posiadamy niezbędną odzież ochronną i materiały dezynfekujące, których stan i jakość kontrolowane są przed wykonaniem każdej usługi. Transport zwłok odbywa się tylko i wyłącznie środkami przewozowymi, które otrzymały niezbędne certyfikaty sanitarne.
TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY
Nasza firma starannie selekcjonuje swój personel do wykonania każdej usługi, tak aby klient mógł liczyć na stały kontakt z pracownikami w języku angielskim, niemieckim, włoskim lub ukraińskim. Podczas pełnionych obowiązków, ich praca charakteryzuje się taktem, kulturą osobistą i szacunkiem wobec zmarłego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
pod nr tel. +48 601 916 666 lub +48 698 650 650

Zapewniamy całodobowy kontakt z pracownikami naszego zakładu.